Kanon Terapie Naturalne

O mnie

Zapraszam do mojego świata Terapii Naturalnych Kanon

Nazywam się Małgorzata Stepnowska i jestem certyfikowaną terapeutką z 20-letnim stażem pracy w ziołolecznictwie. Od 15 lat praktykuję medytację Shine w tradycji tybetańskiej. Sesje, które prowadzę, nie ograniczają się tylko do diagnostyki, ale do holistycznego wglądu w stan emocjonalny danej osoby, w którym punkcie życia jest. Jeżeli ta osoba jest gotowa, wówczas otwiera następne “DRZWI”. Nie ma tu techniki, nie ma nazwy, jest pole energoinformacyjne, które wita i żegna, które oczyszcza. Ja prowadzę, ale drzwi otwierasz Ty sama, Ty sam …

Wsparcie
Równowaga
Harmonia
Spokój

Referencje

Co mówią moi klienci

Arleta

Odbyłam z Małgosią kilka sesji „na aparacie Mora”, dzięki którym skutecznie pozbyłam się pasożytów z mojego organizmu. Ponadto, w ostatnim czasie, zrobiłyśmy sesję ustawień (jak TY to nazywasz Malgosiu??), która jeszcze we mnie rezonuje.

Cenię sobie wiedzę i doświadczenie Małgosi. Przy niej czuję się bezpiecznie, gdyż Małgosia ma dar wytwarzania atmosfery serdeczności i zrozumienia. Tu nie ma miejsca na ocenianie i krytykę. Człowiek może poczuć się dowartościowany. Małgosia pięknie pomaga odkrywać potencjały, jakie mamy w sobie, by przepracowywać problem, który nas aktualnie dotyka.
I to jest bardzo dla mnie cenne. Po sesji czułam przypływ chęci do działania. Czułam swoja siłę oraz to, że  mam w sobie pokłady do przezwyciężenia mojego problemu.

Dziękuję Małgosiu!

Arleta

A.B.

Wiele zawdzięczam Małgosi i jej terapiom. Dzięki niej pokochałam esencje kwiatowe dra Bacha i Cortego. Biorezonans uratował mi wątrobę! Staram się kontrolować stan mojego organizmu min. 1x w roku, zwłaszcza że mam w domu psa i dochodzącego kota. Dziękuję Małgosiu za Twoje dobre serducho… cmok!

Adriana

Małgosiu,
Piszę do Ciebie z podziekowaniami za ostatnią sesję, na którą znalazłaś dla mnie czas. Chciałam Ci napisać, że czuję się, jakby wróciło do mnie życie i odzyskałam ‘siebie’ przed wszystkimi przykrymi wydarzeniami, które nawarstwily sie przez lata. Szczegolnie przez ostatni rok czulam sie, jakbym ‘utknęła’ i nie mogla realizować tego, co chce.
I wreszcie poczułam, od naszej sesji, jakby te blokady ustąpiły.
Jak wspominałam Tobie, już trochę przechodziłam sesji i poszukiwań siebie, ale ta ostatnia sesja naprawdę miała ogromny wpływ na moje życie. Czuję się lżej, szczęśliwsza i jakbybm znów chciała żyć i robić swoje projekty, jakbym dostała nową szansę i siły na to, by próbować raz jeszcze i wszystko nie wydaje mi sie już ‘bez sensu’. I na dodatek mam wrażenie, że przyciągam ludzi z łatwoącią i jakbym więcej otrzymywała uśmiechu i pozytywnej energii dookoła.
Dziekuję Adriana

 

Listy od klientów

Zapraszam

W czym mogę pomóc?