Kanon Terapie Naturalne

Esencje Dr Bacha

Esencje Dr Bacha

Zostały stworzone w latach 30. przez dr. Edwarda Bacha – lekarza homeopatę, bakteriologa i immunologa. Filozofia dr. Bacha opiera się na zasadzie „zdrowie ciała gwarantuje zdrowy umysł”. Dr Bach podzielił ludzi na 7 grup wg odpowiadających im stanów emocjonalnych, np. niepewność, obawa, niepokój itp. W obrębie tych grup wyróżnił 38 negatywnych stanów umysłu.
Esencje są całkowicie bezpieczne – mogą być stosowane przez wszystkich. Nie wywołują efektów ubocznych. Nie wchodzą w reakcje z lekami. Mogą być stosowane jako terapia wspierająca obok innych metod leczenia.
Prawdziwe przyczyny choroby są następujące: uczucie ograniczenia, zwątpienie, obawa, nadpobudliwość, niepokój, niewiedza, niezdecydowanie, zniecierpliwienie, obojętność, przerażenie, słabość, smutek. Jeśli im na to pozwolimy, zamanifestują się w naszym ciele, powodując chorobę. Ponieważ zioła uzdrawiają nasze lęki, niepokoje, zmartwienia, błędy i winy, ich właśnie powinniśmy szukać, a wtedy choroba nas opuści. Tak jak w swoim miłosierdziu Bóg obdarował nas pokarmem, który spożywamy, podobnie umieścił wokół nas zioła, przepiękne rośliny polne, aby nas uzdrawiały, gdy znajdziemy się w chorobie. Do takich ziół należy 38 kwiatowych ekstraktów.

Wsparcie
Równowaga
Harmonia
Spokój

Ważne informacje

Uwaga

Produkty oferowane w firmie KANON TERAPIE NATURALNE nie są lekami. Nie zastępują lekarstw przepisanych przez lekarza, ale poprzez dostarczenie wysokowartościowych suplementów odżywczych wzmacniają efekty leczenia każdą metodą. Suplementy nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Środki, metody i techniki zawarte na stronie internetowej firmy Kanon Terapie Naturalne nie są dodatkiem ani substytutem dla profesjonalnej opieki medycznej. Nie wolno leczyć poważnych schorzeń medycznych bez konsultacji z lekarzem.

Dzieląc się informacjami z Tobą, nie odpowiadam za zmiany, jakie spowoduje korzystanie z opisanych tu metod. Odpowiedzialność spada wyłącznie na Ciebie. Podejmujesz ją w momencie, w którym zdasz sobie sprawę, że dysponujesz mocą zmiany własnego życia!

Przeciwskazania do stosowania Biorezonansu, Metody Dr Volla, VegaTestu i EkspresTestu:

  • wszczepiony rozrusznik serca
  • znaczące uszkodzenia skóry
  • kobiety w ciąży (przyczyny prawne)
  • padaczka

Osoby leczące się w poradni zdrowia psychicznego winny zgłaszać ten fakt przed umówioną wizytą!

Zapraszam

W czym mogę pomóc?